R5869-82 Specjalne tematy

Zmień język

::R5869 : strona 82::

PUBLIKOWANE PRZEZ
TOWARZYSTWO BIBLIJNE I TRAKTATOWE STRAŻNICA
PREZES, CHARLES T. RUSSELL
„PRZYBYTEK BROOKLYŃSKI”, 13-17 HICKS ST.,
BROOKLYN, N. Y., U. S. A.

Biura zagraniczne: Oddział Brytanii: PRZYBYTEK LONDYŃSKI Lancaster Gate, Londyn. Oddział Zachodnich Niemiec: Unterdorner Str., 76, Barmen. Oddział Australii: Flinders Building, Flinders St., Melbourne. W każdym przypadku prosimy o kontakt z TOWARZYSTWEM.

—————

ZALICZKA 1,00$ NA PRENUMERATĘ ROCZNĄ
PRZEŚLIJ PIENIĄDZE PRZEKAZEM EKSPRESOWYM, PRZEKAZEM BANKOWYM, PRZEKAZEM POCZTOWYM LUB POLECONYM
Z ZAGRANICY BĘDĄ AKCEPTOWANE JEDYNIE ZAGRANICZNE PRZEKAZY PIENIĘŻNE

—————

Warunki dla ubogich Pańskich są następujące: Wszyscy Studenci Biblii, którzy z powodu podeszłego wieku lub jakieś niemocy, lub z powodu innych przeciwności losu, nie będą zdolne zapłacić za to Czasopismo, będą zaopatrywani za darmo, jeśli co roku w maju wyślą Kartkę Pocztową, opisując swoją sytuację i prosząc o kontynuację. Pragniemy również, aby wszyscy tacy w sposób ciągły znajdowali się na naszej liście i byli w kontakcie z WYKŁADAMI, itp.

—————

EDYCJE DOSTĘPNE RÓWNIEŻ WE FRANCUSKIM, NIEMIECKIM, SZWEDZKIM I DUŃSKIM.
PRZYKŁADOWE KOPIE ZA DARMO.

—————

PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z URZĘDU POCZTOWEGO NA BROOKLYNIE, NOWY JORK
PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z DEPARTAMENTU POCZTY W OTTAWIE, KANADA

—————

przykłady wsparcia kolporterów

Mamy pod ręką kilka bardzo schludnych Walizek Kolporterskich, które zawierają pełen komplet WYKŁADÓW PISMA ŚWIĘTEGO, w normalnym wydaniu. Te Walizki zostały starannie przygotowane i bardzo przypominają torby lekarskie. Cena 3$; pobierane są opłaty.

—————

WYKŁADY I SCENARIUSZ W ORMIAŃSKIM

Mamy teraz pierwszy tom WYKŁADÓW PISMA ŚWIĘTEGO i SCENARIUSZ FOTODRAMY STWORZENIA w języku ormiańskim. Zamów w razie potrzeby – zwykłe ceny.

—————

NAKŁAD NOWYCH TESTAMENTÓW TISCHENDORFA WYCZERPANY

Nasz zapas Nowych Testamentów Tischendorfa jest wyczerpany. Nie możemy ich znaleźć w Stanach Zjednoczonych. Szukamy jakiś w Wielkiej Brytanii – jak dotąd bez powodzenia. Książka została wydana w Niemczech i w obecnych warunkach nie można jej uzyskać.

—————

KOLEJNI WOLONTARIUSZE MIESIĘCZNIKA STUDENTÓW BIBLII

Ci, którzy skorzystali z pierwszego numeru przygotowanego dla Wolontariuszy w tym sezonie. i którzy dlatego są odpowiednio przygotowani na nasz drugi numer dla wolontariatu na 1916 rok, są proszeni zauważyć, że wkrótce będzie on dla nich gotowy i mogą natychmiast wysyłać zamówienia. Wiodącym artykułem będzie: „Kim jest Chrześcijanin?” Ten artykuł wydaje się, że przemówi do bardzo dużej liczby inteligentnych, sumiennych, myślących ludzi, i naszym zdaniem, będzie sposobem zrobienia dużo dobra.

Zwykłą sprawą Wolontariusza jest pobór opłaty „za pobraniem”, która zapewnia szybką dostawę; Towarzystwo zwraca koszty transportu po otrzymaniu rachunku za tą usługę.

—————

BERIAŃSKIE BADANIA BIBLIJNE MIĘDZYNARODOWEGO STOWARZYSZENIA STUDENTÓW BIBLII NA KWIECIEŃ

Pytania do trzeciego podręcznika serii „WYKŁADÓW PISMA ŚWIĘTEGO”
WYKŁADY IV-V

Tydzień od 2 kwietnia . . . .pytania od 40 do 46
Tydzień od 9 kwietnia . . . .pytania od 47 do 52
Tydzień od 16 kwietnia . . . . pytania od 1 do 8
Tydzień od 23 kwietnia . . . pytania od 9 do 15

Podręczniki pytań do tomu III WYKŁADÓW PISMA ŚWIĘTEGO w cenie 5 centów każdy; lub 50 centów za tuzin, opłata pocztowa opłacona.

====================

— 15 marca 1916 r. —