R5822-2 Specjalne tematy

Zmień język 

::R5822 : strona 2::

PUBLIKOWANE PRZEZ
TOWARZYSTWO BIBLIJNE I TRAKTATOWE STRAŻNICA
PREZES, CHARLES T. RUSSELL
„PRZYBYTEK BROOKLYŃSKI”, 13-17 HICKS ST.,
BROOKLYN, N. Y., U. S. A.

Biura zagraniczne: Oddział Brytanii: PRZYBYTEK LONDYŃSKI Lancaster Gate, Londyn. Oddział Zachodnich Niemiec: Unterdorner Str., 76, Barmen. Oddział Australii: Flinders Building, Flinders St., Melbourne. W każdym przypadku prosimy o kontakt z TOWARZYSTWEM.

—————

ZALICZKA 1,00$ NA PRENUMERATĘ ROCZNĄ
PRZEŚLIJ PIENIĄDZE PRZEKAZEM EKSPRESOWYM, PRZEKAZEM BANKOWYM, PRZEKAZEM POCZTOWYM LUB POLECONYM
Z ZAGRANICY BĘDĄ AKCEPTOWANE JEDYNIE ZAGRANICZNE PRZEKAZY PIENIĘŻNE

—————

Warunki dla ubogich Pańskich są następujące: Wszyscy Studenci Biblii, którzy z powodu podeszłego wieku lub jakieś niemocy, lub z powodu innych przeciwności losu, nie będą zdolne zapłacić za to Czasopismo, będą zaopatrywani za darmo, jeśli co roku w maju wyślą Kartkę Pocztową, opisując swoją sytuację i prosząc o kontynuację. Pragniemy również, aby wszyscy tacy w sposób ciągły znajdowali się na naszej liście i byli w kontakcie z WYKŁADAMI, itp.

—————

EDYCJE DOSTĘPNE RÓWNIEŻ WE FRANCUSKIM, NIEMIECKIM, SZWEDZKIM I DUŃSKIM.
PRZYKŁADOWE KOPIE ZA DARMO.

—————

PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z URZĘDU POCZTOWEGO NA BROOKLYNIE, NOWY JORK
PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z DEPARTAMENTU POCZTY W OTTAWIE, KANADA

—————

EUREKA DRAMA PRAWDZIWYM SUKCESEM

Drodzy przyjaciele, nadsyłacie sprawozdania z EUREKA DRAMY, wysyłając znakomite raporty. Publiczność bardzo ocenia DRAMĘ, a wiele wejściówek zostaje rozdanych. Ubolewamy jednak, że mamy odzew tylko od małej części osób, które mają DRAMY w posiadaniu. Mamy nadzieję, że nikt nie pozwoli tej sposobności, jaką posiadacie, okazać się bezczynną. Sezon zimowy jest bardzo korzystnym czasem zwłaszcza na terenach wiejskich. Szkolne internaty będą bez wątpienia współpracować z dużym zadowoleniem; polecane są także lokalne sale zgromadzeń. W wielu miejscach, gdzie prawo nie zezwala na pokazywanie ruchomych obrazów w niedziele, udostępniane są kinoteatry, by pokazać DRAMĘ praktycznie po kosztach opłacenia światła i portiera.

Wysyłając do nas korespondencję dotyczącą DRAMY, prosimy dopisać na kopercie: EUREKA DRAMA lub PHOTO-DRAMA.

—————

BRAT RUSSELL W TEMPLE

Odpowiadając na wiele pytań, zawiadamiamy, że brat Russell stara się usłużyć w pierwszą niedzielę każdego miesiąca w New York City Temple. W tych dniach przed południem odbywa się usługa chrztu dla tych, którzy chcieliby zostać zanurzeni w tym czasie. W sobotni wieczór poprzedzający pierwszą niedzielę każdego miesiąca urządzana jest społeczność zborowa. Zebrania odbywają się w Temple, W. 63rd St., Nowy Jork.

====================

— 1 stycznia 1916 r. —