R5586-354 Specjalne tematy

Zmień język

::R5586 : strona 354::

PUBLIKOWANE PRZEZ
TOWARZYSTWO BIBLIJNE I TRAKTATOWE STRAŻNICA
PREZES, CHARLES T. RUSSELL
„PRZYBYTEK BROOKLYŃSKI”, 13-17 HICKS ST.,
BROOKLYN, N. Y., U. S. A.

Biura zagraniczne: Oddział Brytanii: PRZYBYTEK LONDYŃSKI Lancaster Gate, Londyn. Oddział Zachodnich Niemiec: Unterdorner Str., 76, Barmen. Oddział Australii: Flinders Building, Flinders St., Melbourne. W każdym przypadku prosimy o kontakt z TOWARZYSTWEM.

—————

ZALICZKA 1,00$ (4s.) NA PRENUMERATĘ ROCZNĄ
PRZEŚLIJ PIENIĄDZE PRZEKAZEM EKSPRESOWYM, PRZEKAZEM BANKOWYM, PRZEKAZEM POCZTOWYM LUB POLECONYM
Z ZAGRANICY BĘDĄ AKCEPTOWANE JEDYNIE ZAGRANICZNE PRZEKAZY PIENIĘŻNE

—————

Warunki dla ubogich Pańskich są następujące: Wszyscy Studenci Biblii, którzy z powodu podeszłego wieku lub jakieś niemocy, lub z powodu innych przeciwności losu, nie będą zdolne zapłacić za to Czasopismo, będą zaopatrywani za darmo, jeśli co roku w maju wyślą Kartkę Pocztową, opisując swoją sytuację i prosząc o kontynuację. Pragniemy również, aby wszyscy tacy w sposób ciągły znajdowali się na naszej liście i byli w kontakcie z WYKŁADAMI, itp.

—————

EDYCJE DOSTĘPNE RÓWNIEŻ WE FRANCUSKIM, NIEMIECKIM, SZWEDZKIM I DUŃSKIM.
PRZYKŁADOWE KOPIE ZA DARMO.

—————

PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z URZĘDU POCZTOWEGO NA BROOKLYNIE, NOWY JORK
PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z DEPARTAMENTU POCZTY W OTTAWIE, KANADA

—————

1 LISTOPAD NUMER NA ŻĄDANIE

Przewidując duże zapotrzebowanie na dodatkowe egzemplarze naszego numeru z 1 listopada, który w dużej mierze poświęcony jest systematycznemu potraktowaniu istniejących warunków w powiązaniu do proroctw biblijnych i Królestwa Mesjasza, uzgodniliśmy z naszymi drukarniami znacznie większy nakład niż jest to zwykle wymagane z naszej listy subskrypcji. Ci, którzy chcą otrzymać kopię dla swoich przyjaciół, mogą je otrzymać w cenie po 5 centów za sztukę, lub 40 centów za tuzin, płatne z góry, do wyczerpania zapasu.

—————

PROGRAM EUREKA – PROGRAM RODZINNY

W kilku naszych poprzednich wydaniach wyjaśniliśmy, czym jest EUREKA DRAMA X, bez zdjęć – jedynie fonograf i płyty DRAMY, w tym nagrania muzyczne; a także DRAMA Y, z przyciemnionymi slajdami, książką DRAMY, muzyką, itp.

Teraz mamy trzecią sugestię, a mianowicie: EUREKA DRAMA RODZINNA. Składa się ona z dobrego fonografu o czystych tonach oraz wybranych nagrań z DRAMY i części nagrań muzycznych. Można by powiedzieć, że niektóre z tych nagrań wyglądają jakby pochodziły z małego sklepu, ale żadne z nich nie jest w złym stanie – większość z nich jest zupełnie nowa. One są przecenione, aby ułatwić dostęp do nich wielu naszym czytelnikom, którzy nie mogliby pozwolić sobie na zakup normalnej DRAMY, ale którzy chcieliby mieć pewne nagrania na potrzeby swojej własnej rodziny i pewnej publiczności, którą mogliby wybrać do wysłuchania naszych najwspanialszych nagrań.

Cały zestaw zawiera dwadzieścia krótkich wykładów ze Scenariusza, cztery piękne hymny i fonograf na płyty – wszystko za $ 12, a jeśli wszystkie nowe to $ 15. W zależności od odległości od Brooklynu będziesz jeszcze musiał doliczyć koszt przesyłki ekspresowej.

====================

— 1 grudnia 1914 r. —