R5553-290 Specjalne tematy

Zmień język

::R5553 : strona 290::

PUBLIKOWANE PRZEZ
TOWARZYSTWO BIBLIJNE I TRAKTATOWE STRAŻNICA
PREZES, CHARLES T. RUSSELL
„PRZYBYTEK BROOKLYŃSKI”, 13-17 HICKS ST.,
BROOKLYN, N. Y., U. S. A.

Biura zagraniczne: Oddział Brytanii: PRZYBYTEK LONDYŃSKI Lancaster Gate, Londyn. Oddział Zachodnich Niemiec: Unterdorner Str., 76, Barmen. Oddział Australii: Flinders Building, Flinders St., Melbourne. W każdym przypadku prosimy o kontakt z TOWARZYSTWEM.

—————

ZALICZKA 1,00$ (4s.) NA PRENUMERATĘ ROCZNĄ
PRZEŚLIJ PIENIĄDZE PRZEKAZEM EKSPRESOWYM, PRZEKAZEM BANKOWYM, PRZEKAZEM POCZTOWYM LUB POLECONYM
Z ZAGRANICY BĘDĄ AKCEPTOWANE JEDYNIE ZAGRANICZNE PRZEKAZY PIENIĘŻNE

—————

Warunki dla ubogich Pańskich są następujące: Wszyscy Studenci Biblii, którzy z powodu podeszłego wieku lub jakieś niemocy, lub z powodu innych przeciwności losu, nie będą zdolne zapłacić za to Czasopismo, będą zaopatrywani za darmo, jeśli co roku w maju wyślą Kartkę Pocztową, opisując swoją sytuację i prosząc o kontynuację. Pragniemy również, aby wszyscy tacy w sposób ciągły znajdowali się na naszej liście i byli w kontakcie z WYKŁADAMI, itp.

—————

EDYCJE DOSTĘPNE RÓWNIEŻ WE FRANCUSKIM, NIEMIECKIM, SZWEDZKIM I DUŃSKIM.
PRZYKŁADOWE KOPIE ZA DARMO.

—————

PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z URZĘDU POCZTOWEGO NA BROOKLYNIE, NOWY JORK
PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z DEPARTAMENTU POCZTY W OTTAWIE, KANADA

—————

EMPHATIC DIAGLOTT

Edycja Diaglottu oprawiona materiałem jest na stałe niedostępna. Wciąż mamy pod ręką edycję oprawioną w skórę. Są one wydrukowane na dobrej jakości papierze biblijnym, z zaokrąglonymi rogami, czerwonymi i złotymi krawędziami, zszywane jedwabiem, z elastycznym wiązaniem w czarnej skórze foczej. Cena $ 2,50, płatne z góry. Do każdego zamówienia na skórzany Diaglott dodajemy roczną subskrypcję THE WATCH TOWER (Strażnica – przyp. tłum.).

—————

KLASY WSPÓŁPRACUJĄCE PRZY EUREKA DRAMA NR. y

Wiele Klas (zborów – przyp. tłum.) stwierdza, że finansowanie DRAMY NR Y jest cięższe, niż mogą sobie na to pozwolić. Dlatego planują połączyć swoje siły z innymi Klasami – na przykład po dwie lub trzy Klasy, aby wspólnie oglądać DRAMĘ. Jest to całkiem rozsądne. Jednak Towarzystwo nie chce sprzedawać części osobno, ale raczej zaleca, aby cały zestaw był zamawiany łącznie i traktowany na zasadzie partnerstwa. Oprócz mniejszego kosztu dla każdej Klasy, będzie to wymagać mniejszej liczy operatorów od każdej Klasy.

Nawiasem mówiąc, wzywamy, aby przemawiający Starsi w Klasach nie zaniedbywali służby domowej. Młodsi bracia, w ogóle nie przyzwyczajeni do przemawiania, i niektóre siostry, są akceptowani jako operatorzy DRAMY. Przemawiający Starsi mogą towarzyszyć DRAMIE, przestawiając Wykres Wieków, itp.

—————

Wysyłając przekazy do Towarzystwa, pamiętaj, aby we wszystkich przypadkach przekazywać je na Watch Tower Bible and Tract Society (Towarzystwo Biblijne i Traktatowe Strażnica).

====================

— 1 października 1914 r. —