R5526-258 Specjalne tematy

Zmień język

::R5526 : strona 258::

PUBLIKOWANE PRZEZ
TOWARZYSTWO BIBLIJNE I TRAKTATOWE STRAŻNICA
PREZES, CHARLES T. RUSSELL
„PRZYBYTEK BROOKLYŃSKI”, 13-17 HICKS ST.,
BROOKLYN, N. Y., U. S. A.

Biura zagraniczne: Oddział Brytanii: PRZYBYTEK LONDYŃSKI Lancaster Gate, Londyn. Oddział Zachodnich Niemiec: Unterdorner Str., 76, Barmen. Oddział Australii: Flinders Building, Flinders St., Melbourne. W każdym przypadku prosimy o kontakt z TOWARZYSTWEM.

—————

ZALICZKA 1,00$ (4s.) NA PRENUMERATĘ ROCZNĄ
PRZEŚLIJ PIENIĄDZE PRZEKAZEM EKSPRESOWYM, PRZEKAZEM BANKOWYM, PRZEKAZEM POCZTOWYM LUB POLECONYM
Z ZAGRANICY BĘDĄ AKCEPTOWANE JEDYNIE ZAGRANICZNE PRZEKAZY PIENIĘŻNE

—————

Warunki dla ubogich Pańskich są następujące: Wszyscy Studenci Biblii, którzy z powodu podeszłego wieku lub jakieś niemocy, lub z powodu innych przeciwności losu, nie będą zdolne zapłacić za to Czasopismo, będą zaopatrywani za darmo, jeśli co roku w maju wyślą Kartkę Pocztową, opisując swoją sytuację i prosząc o kontynuację. Pragniemy również, aby wszyscy tacy w sposób ciągły znajdowali się na naszej liście i byli w kontakcie z WYKŁADAMI, itp.

—————

EDYCJE DOSTĘPNE RÓWNIEŻ WE FRANCUSKIM, NIEMIECKIM, SZWEDZKIM I DUŃSKIM.
PRZYKŁADOWE KOPIE ZA DARMO.

—————

PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z URZĘDU POCZTOWEGO NA BROOKLYNIE, NOWY JORK
PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z DEPARTAMENTU POCZTY W OTTAWIE, KANADA

—————

SARATOGA SPRINGS, n.j.

Właściwa Konwencja potrwa przez cztery dni, a mianowicie 27–30 września, z projekcją Fotodramy Stworzenia każdego wieczoru. Później, od 1 do 4 października, funkcja Konwencji skoncentruje się całkowicie na Dramie. Saratoga Springs słynie ze wspaniałego klimatu i będzie wspaniałą przystanią przez tych kilka dni. W poniedziałek 28 września będzie możliwość symbolicznego zanurzenia.

Korzystając ze statków na rzece Hudson do Troy, a następnie elektrycznych pociągów do Saratoga Springs, następujące stawki zostały zabezpieczone z Nowego Jorku w obie strony:

People’s Line przez Albany (nocna podróż), 10 osób lub więcej, każda po $ 4,20.

Citizen’s Line przez Troy (nocna podróż), 10 osób lub więcej, każda po $ 3,20.

Za kabiną dla dwóch osób dodatkowo $ 1 lub więcej. Statki te opuszczają Nowy Jork, Pier 32 N.R. (Canal St.) codzinnie o godz. 18:00, oraz West 132 St. o godz. 18:30.

WYCIECZKA I.B.S.A., DAY LINE PRZEZ RZEKĘ HUDSON.

[Wyjazd w sobotę 26 września – Powrót czwartek 1 października] 1 osoba, taryfa zwykła . . . . . . . . . . . . $ 4,70
25 osób lub więcej, każda osoba . . . .$ 4,35
50 osób lub więcej, każda osoba . . . .$ 4,20
100 osób lub więcej, każda osoba . . . $ 4,00
200 osób lub więcej, każda osoba . . . $ 3,85

Wycieczka I.B.S.A. (Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Biblii – przyp. tłum.) rozpoczyna się w sobotę 26 września od Nowego Jorku (Desbrosses St.) o godz. 8:40, postój przy West 42 St. o godz. 9:00 i West 129 St. o godz. 9:20; powrót w czwartek 1 października do Nowego Jorku o godz. 18:00.

Osoby pragnące skorzystać z tej wycieczki Day Line powinny zgłosić to do Komitetu Konwencyjnego I.B.S.A., 124 Columbia Heights, Brooklyn, Nowy Jork. Jak tylko będziemy w stanie określić przybliżoną liczbę uczestników, powiadomimy cię, jaką kwotę musisz wysłać za bilet. Podobnie ci, którzy wolą skorzystać z nocnych rejsów, powinni bezzwłocznie poinformować nas, jaką datę i jaką cenę wybierają.

—————

ATLANTA, GEORGIA, 24–27 WRZEŚNIA

Linie kolejowe na południowym wschodzie przyznały specjalną stawkę w wysokości półtorej ceny za podróż w obie strony zgodnie z planem podróży. Bilety będą w sprzedaży od 21 do 26 września, włącznie. Pamiętaj, aby poprosić o potwierdzenie odbioru, płacąc pełną stawkę opłaty za podróż w jedną stronę. To potwierdzenie odbioru umożliwi ci odbiór biletu powrotnego w wysokości połowy stawki plus 50 centów. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z Komitetem, prosząc Pana W.S. Stevensa, 328 1/2 East Georgia Ave., Atlanta, Georgia.

====================

— 1 września 1914 r. —