R5457-146 Specjalne tematy

Zmień język

::R5457 : strona 146::

PUBLIKOWANE PRZEZ
TOWARZYSTWO BIBLIJNE I TRAKTATOWE STRAŻNICA
PREZES, CHARLES T. RUSSELL
„PRZYBYTEK BROOKLYŃSKI”, 13-17 HICKS ST.,
BROOKLYN, N. Y., U. S. A.

Biura zagraniczne: Oddział Brytanii: PRZYBYTEK LONDYŃSKI Lancaster Gate, Londyn. Oddział Zachodnich Niemiec: Unterdorner Str., 76, Barmen. Oddział Australii: Flinders Building, Flinders St., Melbourne. W każdym przypadku prosimy o kontakt z TOWARZYSTWEM.

—————

ZALICZKA 1,00$ (4s.) NA PRENUMERATĘ ROCZNĄ
PRZEŚLIJ PIENIĄDZE PRZEKAZEM EKSPRESOWYM, PRZEKAZEM BANKOWYM, PRZEKAZEM POCZTOWYM LUB POLECONYM
Z ZAGRANICY BĘDĄ AKCEPTOWANE JEDYNIE ZAGRANICZNE PRZEKAZY PIENIĘŻNE

—————

Warunki dla ubogich Pańskich są następujące: Wszyscy Studenci Biblii, którzy z powodu podeszłego wieku lub jakieś niemocy, lub z powodu innych przeciwności losu, nie będą zdolne zapłacić za to Czasopismo, będą zaopatrywani za darmo, jeśli co roku w maju wyślą Kartkę Pocztową, opisując swoją sytuację i prosząc o kontynuację. Pragniemy również, aby wszyscy tacy w sposób ciągły znajdowali się na naszej liście i byli w kontakcie z WYKŁADAMI, itp.

—————

EDYCJE DOSTĘPNE RÓWNIEŻ WE FRANCUSKIM, NIEMIECKIM, SZWEDZKIM I DUŃSKIM.
PRZYKŁADOWE KOPIE ZA DARMO.

—————

PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z URZĘDU POCZTOWEGO NA BROOKLYNIE, NOWY JORK
PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z DEPARTAMENTU POCZTY W OTTAWIE, KANADA

—————

LITERATURA DLA NIEWIDOMYCH

Prośby o literaturę biblijną dla osób niewidomych należy przesyłać bezpośrednio do Gould Free Library dla niewidomych w South Boston w stanie Massachusetts. Posiada ona na wypożyczenie sześć tomów WYKŁADÓW PISMA ŚWIĘTEGO w angielskim Braille; a także tom I i II w New York Point oraz tom I w amerykańskim Braille. Oprócz tego są przetłumaczone i gotowe do wypożyczenia liczne broszury wydane przez nasze Towarzystwo, a także specjalne kazania.

Zwracając książki lub broszury dla osób niewidomych, prosimy zwracać je bezpośrednio do Gould Library. Jeśli paczka będzie wyraźnie oznaczona: „Literatura dla osób niewidomych, przesyłka darmowa”, urząd pocztowy zajmie się nimi bez pobierania opłaty pocztowej.

—————

ODNOŚNIE WYCINKÓW Z PRASY

Pragniemy podziękować za ciekawe wycinki z prasy, a także za wycinki zawierające ataki na nas. Prosimy o podawanie za każdym razem nazwy gazety i daty publikacji, a najlepiej przesyłanie całej strony. Jeśli będzie wysłana cała gazeta, prosimy o wyraźne zaznaczenie artykułu i wysłanie na adres WATCH TOWER BIBLE AND TRACT SOCIETY (Towarzystwo Biblijne i Traktatowe Strażnica – przyp. tłum.), Rejestr H, 17 Hicks Street, Brooklyn, Nowy Jork.

—————

ODNOŚNIE PRZEKAZÓW

Wysyłając przekazy do Towarzystwa, pamiętajcie, aby we wszystkich przypadkach były one dokonywane na rzecz WATCH TOWER BIBLE AND TRACT SOCIETY (Towarzystwo Biblijne i Traktatowe Strażnica – przyp. tłum.), Rejestr H, 17 Hicks Street, Brooklyn, Nowy Jork.

====================

— 15 maja 1914 r. —