R5346-338 Specjalne tematy

Zmień język

::R5346 : strona 338::

PUBLIKOWANE PRZEZ
TOWARZYSTWO BIBLIJNE I TRAKTATOWE STRAŻNICA
PREZES, CHARLES T. RUSSELL
„PRZYBYTEK BROOKLYŃSKI”, 13-17 HICKS ST.,
BROOKLYN, N.Y., U.S.A.

Biura zagraniczne: Oddział Brytanii: PRZYBYTEK LONDYŃSKI Lancaster Gate, Londyn. Oddział Zachodnich Niemiec: Unterdorner Str., 76, Barmen. Oddział Australii: Flinders Building, Flinders St., Melbourne. W każdym przypadku prosimy o kontakt z TOWARZYSTWEM.

—————

ZALICZKA 1,00$ (4s.) NA PRENUMERATĘ ROCZNĄ
PRZEŚLIJ PIENIĄDZE PRZEKAZEM EKSPRESOWYM, PRZEKAZEM BANKOWYM, PRZEKAZEM POCZTOWYM LUB POLECONYM
Z ZAGRANICY BĘDĄ AKCEPTOWANE JEDYNIE ZAGRANICZNE PRZEKAZY PIENIĘŻNE

—————

Warunki dla ubogich Pańskich są następujące: Wszyscy Studenci Biblii, którzy z powodu podeszłego wieku lub jakieś niemocy, lub z powodu innych przeciwności losu, nie będą zdolne zapłacić za to Czasopismo, będą zaopatrywani za darmo, jeśli co roku w maju wyślą Kartkę Pocztową, opisując swoją sytuację i prosząc o kontynuację. Pragniemy również, aby wszyscy tacy w sposób ciągły znajdowali się na naszej liście i byli w kontakcie z WYKŁADAMI, itp.

—————

EDYCJE DOSTĘPNE RÓWNIEŻ WE FRANCUSKIM, NIEMIECKIM, SZWEDZKIM I DUŃSKIM.
PRZYKŁADOWE KOPIE ZA DARMO.

—————

PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z URZĘDU POCZTOWEGO NA BROOKLYNIE, NOWY JORK
PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z DEPARTAMENTU POCZTY W OTTAWIE, KANADA

—————

„PISZĄC NA ŚCIANIE

Mamy pod ręką dużą liczbę MIESIĘCZNIKÓW STUDENTÓW BIBLIJNYCH, z których najważniejszy artykuł nosi tytuł „Pisząc na ścianie”. Uważamy, że jest to bardzo dobra literatura. Wydrukowaliśmy więcej niż potrzebowaliśmy i mamy ponad milion w ręku. Niewątpliwie jest wiele miejsc, w których nie zostały one jeszcze rozdane. Jest to okazja dla niektórych do głoszenia Ewangelii. Czasopisma zostaną wysłane bezpłatnie, z opłaconą przesyłką, w dowolnych ilościach. Przy szacowaniu potrzebnej ilości należy pamiętać, że spisy ludności obejmują dzieci; stąd dane ze spisu powinny być podzielone przez sześć, aby dać jedną gazetkę dla każdej rodziny. Zamów odpowiednią ilość.

Mamy też sporo numerów z artykułami „Drogocenne creedo” i „Ogień i siarka”. Te również oferujemy bezpłatnie, z opłaconą przesyłką.

—————

::R5353 : strona 338::

DARMOWA LITERATURA W TRZYDZIESTU JĘZYKACH

Możemy dostarczyć literaturę Teraźniejszej Prawdy w dowolnym z następujących językach: angielski, niemiecki, francuski, szwedzki, duński, norweski, fiński, walijski, polski, węgierski, holenderski, hiszpański, portugalski, włoski, grecki, rosyjski, ormiański, arabski, tamilski, malajalam, zulu, esperanto, maoryski, gudżarati, marathi, telugu, urdu, chiński (wenli i mandaryński), koreański i japoński.

Także literatura dla niewidomych czytających w języku angielskim w amerykańskim alfabecie Braille’a, angielskim alfabecie Braille’a i New York Point; podobnie literatura dla niewidomych czytających w języku niemieckim, francuskim, szwedzkim i duńskim.

Nie zawsze wszystkie te produkty mamy na stanie na Brooklynie, ale zazwyczaj mamy miejsce dystrybucji najbliżej punktu odbioru. Jeśli jednak nie znajdujesz się w pobliżu którejkolwiek z wyżej wymienionych osób, skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością będziemy z tobą współpracować, dostarczając pożądaną literaturę tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

====================

— 15 listopada 1913 r. —