R5284-226 Specjalne tematy

Zmień język

::R5284 : strona 226::

PUBLIKOWANE PRZEZ
TOWARZYSTWO BIBLIJNE I TRAKTATOWE STRAŻNICA
PREZES, CHARLES T. RUSSELL
„PRZYBYTEK BROOKLYŃSKI”, 13-17 HICKS ST.,
BROOKLYN, N.Y., U.S.A.

Biura zagraniczne: Oddział Brytanii: PRZYBYTEK LONDYŃSKI Lancaster Gate, Londyn. Oddział Zachodnich Niemiec: Unterdorner Str., 76, Barmen. Oddział Australii: Flinders Building, Flinders St., Melbourne. W każdym przypadku prosimy o kontakt z TOWARZYSTWEM.

—————

ZALICZKA 1,00$ (4s.) NA PRENUMERATĘ ROCZNĄ
PRZEŚLIJ PIENIĄDZE PRZEKAZEM EKSPRESOWYM, PRZEKAZEM BANKOWYM, PRZEKAZEM POCZTOWYM LUB POLECONYM
Z ZAGRANICY BĘDĄ AKCEPTOWANE JEDYNIE ZAGRANICZNE PRZEKAZY PIENIĘŻNE

—————

Warunki dla ubogich Pańskich są następujące: Wszyscy Studenci Biblii, którzy z powodu podeszłego wieku lub jakieś niemocy, lub z powodu innych przeciwności losu, nie będą zdolne zapłacić za to Czasopismo, będą zaopatrywani za darmo, jeśli co roku w maju wyślą Kartkę Pocztową, opisując swoją sytuację i prosząc o kontynuację. Pragniemy również, aby wszyscy tacy w sposób ciągły znajdowali się na naszej liście i byli w kontakcie z WYKŁADAMI, itp.

—————

EDYCJE DOSTĘPNE RÓWNIEŻ WE FRANCUSKIM, NIEMIECKIM, SZWEDZKIM I DUŃSKIM.
PRZYKŁADOWE KOPIE ZA DARMO.

—————

PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z URZĘDU POCZTOWEGO NA BROOKLYNIE, NOWY JORK
PRZYCHODZI JAKO POCZTA DRUGIEJ KLASY Z DEPARTAMENTU POCZTY W OTTAWIE, KANADA

—————

WIERSZE BRZASKU

Ta 286-stronicowa książka zawiera prawie trzysta pięknych wierszy o poświęceniu i zachęcaniu dla Chrześcijan. Stanowi ona wspaniały prezent dla każdego przyjaciela lub krewnego, który nie jest w Prawdzie, chociaż będzie najbardziej ceniona przez świętych. Jest ułożona tematycznie, ale nie mógłbyś jej otworzyć na chybił trafił i zacząć czytać nie będąc odświeżonym, ukojonym, zbliżonym do Boga. Wydanie na papierze Karatol jest wyczerpane, ale wciąż mamy spory zapas wydania oprawianego w płótno w cenie 25 centów, i na papierze India oprawianego w skórę w cenie 50 centów.

—————

NAGRODA ŁAMIGŁÓWEK

Nadal mamy do rozsądnego wykorzystania Łamigłówki z Nagrodami. Zamów bezpłatnie tylko tyle, ile możesz wykorzystać. Połóż kilka tygodniowo na hotelowych stołach do pisania oraz w innych widocznych miejscach, gdzie będą widoczne dla inteligentnych i dobrych ludzi.

====================

— 1 sierpnia 1913 r. —